Статут до відповідності Закона

Статут до відповідності Закона

Статут до відповідності Закону.

Навіщо Статут приводити до відповідності закону ? Це питання дуже актуально в 2019 році. Фахівці проаналізували діюче законодавство України і дали свої пояснення.

Товариства з обмеженою відповідальністю є самою розповсюдженою формою господарського товариства. У законодавство, що регулює відповідність документів щодо ТОВ внесено безліч змін, звісно виникає питання чи треба приводити Статут до відповідності Закону і що тягне за собою не додержання вимог нових змін.

Зміни до закону внесені 17.06.2018 року і ще рік старі Статути будуть дійсні. Після 17.06.2019 року статути, до яких не внесено змін будуть вважатися недійсними. Тобто держава на наш погляд дала достатньо часу для внесення відповідних змін, тим паче що ніяких платежів сплачувати при приведенні до відповідності Статуту не треба. Однак зробити це зовсім безкоштовно не можливо, бо необхідна кваліфікована допомога, для складання нової редакції Статуту, та нотаріально завірити документи.

Відповідальності для ТОВ за несвоєчасне або взагалі не приведення Статуту до відповідності законодавства не передбачено. Однак не треба зневажати нормами законодавства, бо контрагенти, або банки при відкриті рахунків мають законне право відмовити у співпраці з цих підстав.  Також унеможливлюється внесення змін до реєстру юридичних та фізичних осіб і держаний реєстратор відмовить в проведенні відповідних  змін (найменування, учасників, детектора, місцезнаходження, тощо).

Фахівці Jkconsult проконсультують, приведуть Статут до відповідності до діючого законодавства України, та при необхідності  подадуть новий Статут до державного реєстратора, на підставі цього Ви отримаєте опис с кодом для доступу к от сканованому Статуту, що дає можливість онлайн ознайомитись з його змістом, як Вам так і контрагентами, або робітникам банку.

Бажаю всім підприємцям України  тільки позитивних змін у законодавстві, що дасть можливість працювати, та розвиватися у вибраному напрямку. Миру нам усім.